Lubelski Piknik Biznesowy

Trzy organizacje spotkały się na Lubelskim Pikniku Biznesowym
We współpracy trzech organizacji biznesowych, 7 października został zorganizowany Lubelski Piknik Biznesowy. Członkowie Klubu Sponsora, Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” oraz Rady Przedsiębiorczości spotkali się w Hotelu Korona w Lublinie. Wydarzenie spotkało się również z dużym zainteresowaniem osób spoza tych organizacji.

Spotkanie poprowadziła Elżbieta Fijołek – właścicielka Giełdy Eventów i założycielka Klubu Sponsora oraz Dariusz Jodłowski – Prezes Zarządu Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” i Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.

Głównym punktem programu były moderowane rozmowy B2B. Kilka minut rozmowy z drugim przedsiębiorcą pozwoliło na wymianę konkretnych informacji o swoich działalnościach i przekuwanie tego na współpracę. Następnie, swoją obecnością zaszczycił nas Krzysztof Hetman – Poseł do Parlamentu Europejskiego. Omówił potrzebę istnienia i kształtowania samorządu gospodarczego w Polsce. Podkreślił, jak duży potencjał towarzyszy współpracy i budowaniu wizerunku oraz zachęcał do łączenia się przedsiębiorców i angażowania się w działalność organizacji biznesowych.

W części artystycznej dwukrotnie na scenę, roztańczonym krokiem, wyszli artyści Szkoły Tańca Dance Mania. Niesamowity talent i piękny głos rozbrzmiewał na sali dzięki zaproszonej wokalistce zespołu GATE– Agnieszce Wiechnik, która na co dzień jest trenerem wokalnym w Szkole Muzycznej Yamacha i chórzystką Majki Jeżowskiej.

W spotkaniu uczestniczył Prezes Grzegorz Jędrasik.