Organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” powstała w grudniu 2001 roku jako regionalna reprezentacja prywatnych pracodawców. W tym roku świętowała jubileusz 15-lecia.

Z tej okazji 12 stycznia 2017r., w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, odbyła się Gala Jubileuszowa. To wydarzenie skupiło przedstawicieli centralnych władz rządowych (ministerstwa związane z gospodarką i rynkiem pracy), władze lokalne oraz przedsiębiorców z terenu wschodniej Polski.

gala lewiatan sponsorzyFirma PPHU NAVCOM SYSTEMS S.C., jako członek „Lewiatana” oraz jeden ze sponsorów tego wydarzenia, miała zaszczyt uczestniczyć w ważnym evencie biznesowym.

Galę Jubileuszową poprowadziła pani Dorota Warakomska, dziennikarka telewizyjna, radiowa, komentatorka i publicystka ekonomiczna, w duecie z panem Janem Matysikiem, ekonomistą, członkiem Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan”. Podsumowania działalności,
w formie wideokonferencji, dokonała p. Henryka Bochniarz – Prezydent Konfederacji Lewiatan oraz p. Dariusz Jodłowski – Prezes Zarządu PL „Lewiatan”. Ciekawą częścią programu jubileuszowego był panel dyskusyjny „Perspektywy dalszego rozwoju Lubelszczyzny i Polski w latach 20107-2022” oraz wymiana doświadczeń przedstawicieli firm lokalnych na temat „Jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie?”. Panel merytoryczny zakończyli przedstawiciele IBM oraz IKEA przedstawiając swoją wizję „Jak będzie wyglądał biznes w 2022 roku?” oraz udzielając rad jak się do takich zmian przygotować.

Wydarzenie zakończyło się mini recitalem Edyty Geppert.

Trzy organizacje spotkały się na Lubelskim Pikniku Biznesowym
We współpracy trzech organizacji biznesowych, 7 października został zorganizowany Lubelski Piknik Biznesowy. Członkowie Klubu Sponsora, Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” oraz Rady Przedsiębiorczości spotkali się w Hotelu Korona w Lublinie. Wydarzenie spotkało się również z dużym zainteresowaniem osób spoza tych organizacji.

Spotkanie poprowadziła Elżbieta Fijołek – właścicielka Giełdy Eventów i założycielka Klubu Sponsora oraz Dariusz Jodłowski – Prezes Zarządu Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” i Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.

Głównym punktem programu były moderowane rozmowy B2B. Kilka minut rozmowy z drugim przedsiębiorcą pozwoliło na wymianę konkretnych informacji o swoich działalnościach i przekuwanie tego na współpracę. Następnie, swoją obecnością zaszczycił nas Krzysztof Hetman – Poseł do Parlamentu Europejskiego. Omówił potrzebę istnienia i kształtowania samorządu gospodarczego w Polsce. Podkreślił, jak duży potencjał towarzyszy współpracy i budowaniu wizerunku oraz zachęcał do łączenia się przedsiębiorców i angażowania się w działalność organizacji biznesowych.

W części artystycznej dwukrotnie na scenę, roztańczonym krokiem, wyszli artyści Szkoły Tańca Dance Mania. Niesamowity talent i piękny głos rozbrzmiewał na sali dzięki zaproszonej wokalistce zespołu GATE– Agnieszce Wiechnik, która na co dzień jest trenerem wokalnym w Szkole Muzycznej Yamacha i chórzystką Majki Jeżowskiej.

W spotkaniu uczestniczył Prezes Grzegorz Jędrasik.

Page 1 of 2