Obsługa serwisowa

 Jeżeli posiadasz samolot marki CESSNA lub PIPER i jest on w zakresie zatwierdzenia naszej organizacji obsługowej - służymy pomocą.
Oferujemy kompleksowa obsługę serwisową CESSNY 150,152,172,182 oraz PIPERA 28, 38 na najwyższym europejskim poziomie.

Wykonujemy obsługi planowe samolotów, naprawy bieżące, przebudowy, wykonywanie biuletynów, Dyrektywy Zdatności (AD), naprawy drobne oraz przeglądy strukturalne.
Posiadane zatwierdzenie PART 145 uprawnia naszą Organizacje Obsługową do wykonywania obsługi liniowej i hangarowej statków powietrznych zgodnie z posiadanym Certyfikatem i zatwierdzeniem o nr. PL.145.037.

Nasz personel techniczny posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze ww. statków powietrznych. Pełen profesjonalizm naszych mechaników zapewnia maksimum bezpieczeństwa użytkowania powierzonego nam do obsługi samolotu.

Jeżeli jest problem z przylotem do naszego serwisu, jesteśmy w stanie dojechać do Klienta. Posiadamy na swoim wyposażeniu Ruchomą Bazę Obsługowa (RBO), dzięki której możemy obsłużyć każdą CESSNĘ lub PIPERA w pełnym zakresie.

Jeśli uważasz, że twój samolot ma starą awionikę nie spełniająca twoich oczekiwań - pomożemy Ci go zmodernizować. Nasz serwis przy współpracy z działem konstrukcyjnym opracuje modyfikację awioniki spełniającą twoje oczekiwania i w zgodności z obowiązującymi przepisami lotniczymi.

Położenie naszej Organizacji Obsługowej w sąsiedztwie lądowiska trawiastego i lotniska komunikacyjnego stwarza możliwość obsługi zróżnicowanych statków powietrznych.